Hemen Ara

Şartlar ve koşullar

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Booking Conditions

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile yapılan tüm rezervasyonlar Rezervasyon Koşullarımıza tabidir. Tamamı bilginiz için burada mevcuttur ve çevrimiçi bir rezervasyon yapmadan önce okunmalıdır. Web Sitesi Koşulları

Web sitemizi nasıl kullandığınızla ilgili bir takım koşullar vardır. Bu koşullar bilginiz için burada yayınlanmaktadır.

Rezervasyon Koşulları

sözleşmeniz

Your contract is with İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, a member of TURSAB with membership number 9497

Aşağıdaki Koşullar, bu Rezervasyon Koşullarında kullanıldığında aşağıda belirtilen anlamlara sahip olacaktır:

Bu koşullar tüm Tatiller için geçerlidir ve İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile olan ilişkinizi düzenler. Lütfen rezervasyon yapmadan önce bunları dikkatlice okuyunuz.

 1. Tatil Sözleşmeniz Bir rezervasyon yapıldığında, rezervasyondaki 'sorumlu isim' bu kişinin bu rezervasyon koşullarının şartlarını kabul etme yetkisine sahip olduğunu ve taraf adına kabul ettiğini garanti eder. Rezervasyonunuzu ve tüm uygun ödemeleri aldıktan sonra, rezervasyon yapmak istediğiniz düzenlemeler mevcutsa, bir onay faturası düzenleyeceğiz. Bu faturayı 'olası isme' gönderdiğimiz zaman aramızda bağlayıcı bir anlaşma yapılmış olacaktır. Bu sözleşme, Türk Hukukuna ve Türk Mahkemelerinin yargı yetkisine tabidir. Aldığınızda faturanızdaki ayrıntıları kontrol etmeniz veya rezervasyon sırasında geç rezervasyon yaptırıyorsanız, tüm ayrıntıların tam olarak istediğiniz gibi olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Herhangi bir tutarsızlık durumunda, daha sonra değişiklik veya düzeltme yapmak mümkün olmayabileceğinden, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra, rezervasyonda veya Seyahat Düzenlemelerinizde (aşağıdaki 8. maddeye tabi olan) herhangi bir değişiklik, değişikliğin onaylanmasından hemen sonra söz konusu değişiklik için geçerli olacak olan bu Rezervasyon Koşullarına tabi olacaktır. Bu Rezervasyon Koşulları, grubunuzun rezervasyonda adı geçen tüm üyeleri için eşit şekilde geçerlidir. Rezervasyondaki ana adın başka kişiler adına rezervasyon yaptığı durumlarda, bu Rezervasyon Koşullarının onların dikkatine sunulmasını ve onlara aşina olmalarını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Grubunuzun tüm üyelerinin bu Rezervasyon Koşullarını okuduğunu varsayma hakkına sahibiz. ěsize veya ěyour'a yapılan herhangi bir atıf, rezervasyonda adı geçen tüm kişileri kapsıyor kabul edilecektir. Yalnızca biz, rezervasyondaki ana isim ve grubunuzdaki ve rezervasyonda isimleri görünen diğer kişiler bu Rezervasyon Koşullarını uygulama hakkına sahip olacaktır. Rezervasyonu yapan ve ödemesini yapan ana isim en az 18 yaşında olmalıdır.

 1. Web sitesi doğruluğu

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, web sitesi bilgilerinin ve fiyatların doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermesine rağmen, ne yazık ki zaman zaman hatalar meydana gelmektedir. Bu nedenle, rezervasyon sırasında seçtiğiniz düzenlemelerin fiyatını ve diğer tüm ayrıntılarını bizimle kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.

 1. Pasaportlar, vizeler, sağlık gereksinimleri ve seyahat belgeleri

Ayrılmadan önce gerekli tüm seyahat ve sağlık belgelerine sahip olmanızı sağlamak ve yabancı giriş koşullarını karşılamanızı sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Gösterdiğimiz destinasyonlar (çocuklar dahil) için tam ve geçerli bir pasaport gereklidir ve bazı destinasyonlar için ve sahip olduğunuz pasaporta bağlı olarak Vizeler (transit, iş, turist veya diğer) gerekebilir. Gereksinimler değişebilir ve uygun pasaportların ve vizelerin alınması için geçen süre de değişiklik gösterebilir. Güncel pozisyonu kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır ve pasaport ve/veya vize başvurularınızı yola çıkmadan önce zamanında yapmalısınız. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, doğru pasaporta, vizeye ve/veya herhangi bir havayolu, yetkili makam veya kuruluş tarafından gerekli görülen diğer seyahat belgelerine sahip olmamanız nedeniyle sizin veya tarafınızdaki herhangi bir üyenin herhangi bir ülkeye girişine izin verilmemesi durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Aşağıdaki maddede atıfta bulunulan geçerli bir ESTA dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ziyaret ettiğiniz veya transit geçiş yaptığınız ülke (uçaktan ayrılmanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın) Pasaport gereksinimlerinizle ilgili güncel bilgileri kontrol etmeniz önerilir. Siz veya grubunuzun herhangi bir üyesi, Seyahat Düzenlemelerinizle ilgili vize ve pasaport gereklilikleri hakkında bilgi için ilgili Elçilik, konsolosluk ile pasaport ve vize gerekliliklerini kontrol etmeniz gerekiyorsa. Rezervasyondan önce seyahat etmeyi düşündüğünüz yerdeki/destinasyonlardaki konsolosluk veya Elçilik. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin yabancı giriş gereklilikleri veya seyahat belgeleri konusunda özel bir bilgisi veya uzmanlığı yoktur. Tüm ilgili hükümetler tarafından yayınlanan seyahat uyarılarını, duyuruları, yasakları ve tavsiye bildirimlerini yola çıkmadan önce düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Çocuklara her iki yasal vasi de eşlik etmiyorsa, bazı yerler bir yetki belgesi gerektirebilir. Bunun geçerli olup olmadığını lütfen ilgili varış noktasındaki yetkililere danışın.

ABD - Seyahat İzni (ESTA)

Vize Muafiyet Programı kapsamında ABD'ye seyahat eden veya ABD üzerinden aktarma yapan herkesin, seyahatten en geç 72 saat önce bir çevrimiçi süreç ESTA (Seyahat İzni için Elektronik Sistem) programını tamamlayarak seyahat onayı alması zorunludur. Bir ESTA'nın maliyeti şu anda kişi başına yaklaşık 14 $'dır ve https://esta.cbp.dhs.gov ziyaret edilerek veya www.visitusa.org.uk adresindeki Visit USA Web Sitesi ziyaret edilerek elde edilebilir. güncel ücret de bulunabilir. Tamamlanıp onaylandıktan sonra, ESTA başvurusu iki yıl süreyle geçerlidir ve yeniden başvurmaya gerek kalmadan birden fazla ziyarete izin verir. Bir ESTA'nın alınmaması, yolcunun havayolu tarafından uçağa binmesine izin verilmemesine neden olabilir.

Sağlık Gereksinimleri

Seyahatiniz sırasında ziyaret edeceğiniz veya geçiş yapacağınız destinasyonla ilgili olarak yola çıkmadan önce güncel tavsiyeler ve aşılar veya aşılar hakkında bilgi için doktorunuza danışmalısınız. Yolculuktan önce seyahat etmeye uygun olmanızı ve tüm sağlık giriş gereksinimlerini karşılamanızı, önerilen aşıları yaptırmanızı, aşıları yaptırmanızı, önerilen tüm ilaçları almanızı ve tüm tıbbi tavsiyelere uymanızı sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Seyahatiniz sırasında ziyaret etmeyi veya geçiş yapmayı düşündüğünüz tüm varış noktalarıyla ilgili tıbbi tavsiye için önceden doktorunuza ve Sağlık Bakanlığı web sitesine danışmalısınız. Bir ülkeye veya varış noktasına giriş için gerekli olabileceğinden, seyahat ederken güncel aşılarınızın veya aşılarınızın kanıtlarını yanınıza almanızı öneririz. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, gerekli tüm aşı ve aşıları yaptırdığınızı gösterememeniz veya herhangi bir varış yerinin sağlık gerekliliklerini karşılamamanız nedeniyle herhangi bir ülkeye veya varış noktasına girişinizin reddedilmesinden sorumlu olmayacaktır. Belirli yerlere seyahat, diğerlerinden daha fazla risk içerebilir. Uluslararası seyahat düzenlemelerinizin rezervasyonunu yapmadan önce ve düzenli olarak yola çıkmadan önce Dışişleri ve Milletler Topluluğu Ofisi Seyahat Tavsiye Birimi tarafından yayınlanan veya güncellenen tüm seyahat uyarılarını, yasakları, duyuruları veya tavsiyeleri gözden geçirmeniz önemle tavsiye edilir.

 1. Sigorta

Yeterli seyahat sigortasının gerekli olduğunu düşünüyoruz ve size ve grubunuzun tüm üyelerine, rezerve ettiğiniz seyahatinizin tamamı için yola çıkmadan önce bunu yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Satın aldığınız sigorta poliçesinin uygun olması, ihtiyaçlarınızı karşılaması (sağlık gereksinimleri ve araç kiralama gereksinimleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve özel ihtiyaçlarınız ve Seyahat Düzenlemeleriniz için yeterli olması sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen okuyun ve tatile giderken yanınıza alın.

 1. Mali korumanız

2290 numaralı TURSAB Ruhsatımız ile paket tatillerimizde tam mali koruma sağlıyoruz. Bizden ATOL korumalı uçuş veya uçuş dahil tatil satın aldığınızda ATOL Sertifikası alacaksınız. Bu, finansal olarak neyin korunduğunu, bunun sizin için ne anlama geldiğine ve işler ters giderse kiminle iletişime geçeceğinize dair bilgileri nereden alabileceğinizi listeler. Size ATOL Sertifikasında listelenen hizmetleri (veya uygun bir alternatifi) sağlayacağız. İflas nedeniyle bunu yapamadığımız bazı durumlarda, alternatif bir ATOL sahibi size satın aldığınız hizmetleri veya uygun bir alternatifi (size hiçbir ek ücret ödemeden) sağlayabilir. Bu koşullarda alternatif ATOL sahibinin bu yükümlülükleri yerine getireceğini ve sözleşmeniz kapsamında tarafınızca ödenmek üzere bu alternatif ATOL sahibine ödenmemiş herhangi bir parayı ödemeyi kabul etmektesiniz. Bununla birlikte, bazı durumlarda alternatif bir ATOL sahibi tayin etmenin mümkün olmayacağını da kabul etmektesiniz, bu durumda ATOL programı (veya varsa kredi kartı düzenleyiciniz) kapsamında bir talepte bulunma hakkınız olacaktır. İflas nedeniyle listelenen hizmetleri (veya alternatif bir ATOL sahibi aracılığıyla veya başka bir şekilde uygun bir alternatifi) sağlayamazsak, Air Travel Trust Mütevelli Heyeti, ATOL şeması. Böyle bir ödeme veya menfaat karşılığında, bize, seyahat acentesine (veya varsa kredi kartınızı veren kuruluş). Ayrıca, ATOL planı kapsamında talep ettiğiniz meblağları diğer kurum ödemişse, bu tür taleplerin başka bir kuruma devredilebileceğini de kabul edersiniz. Paket tatil dışında düzenlemeler yaparsanız (örneğin konaklama hariç), yukarıda belirtilen mali koruma geçerli değildir.

 1. Tatiliniz için ödeme yapmak

Seçtiğiniz düzenlemeleri onaylamak için, belirli türdeki uçak biletleri, turlar, deniz yolculukları vb. güvence altına almak için standart depozitodan daha yüksek olabilecek, geri ödemesiz bir depozito ödemeniz gerekir ve bu, rezervasyon sırasında size teyit edilecektir. (Kalkıştan sonraki 12 hafta içinde rezervasyon yapılırsa, ödemenin tamamı kredi kartı veya banka kartıyla talep edilecektir.) Düzenlemelerinizin maliyetinin bakiyesi (uygulanabildiği durumlarda tüm ek ücretler dahil) kalkıştan en az 12 hafta önce ödenmelidir. Bu bakiyeyi tam ve zamanında almazsak, rezervasyonunuzu sizin tarafınızdan iptal edilmiş olarak kabul etme hakkımız saklıdır ve bu durumda 9. maddede belirtilen iptal ücretleri ödenecektir. Kredi kartı ve banka kartı ile ödeme kabul ediyoruz.

Kredi Kartı Dolandırıcılığı Beklenmedik Durumu:

Doğru kredi veya banka kartı fatura adresini ve/veya kart sahibi bilgilerini sağlamazsanız, biletlerinizin düzenlenmesi gecikebilir ve toplam maliyet artabilir. Ödemenin reddedilmesi veya yanlış kredi kartı bilgileri vermeniz durumunda tatilinizi iptal etme hakkını saklı tutarız. Kredi kartı dolandırıcılığını en aza indirmek için rastgele kontroller (seçmen kütüğü dahil) yapma hakkımız da saklıdır. Bunun bir sonucu olarak, biletleri düzenlemeden önce, bize adres kanıtının bir faksını veya posta kopyasını, kredi kartınızın bir kopyasını ve yakın tarihli bir hesap özetini vermenizi isteyebiliriz.

 1. Tatil Fiyatınız

7.1 İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, web sitemizde en güncel ve doğru fiyatların gösterilmesini sağlamak için çaba göstermektedir (haber bültenlerimiz kılavuz fiyatı göstermektedir) İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ fiyatlarını istedikleri zaman yükseltebilir veya düşürebilirler. Bazen bir hata nedeniyle yanlış bir fiyat gösterilebilir. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ böyle bir hatanın farkına vardığında, rezervasyon sırasında (hatadan haberdar olursak) veya mümkün olan en kısa sürede sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Tatil için geçerli olan fiyatı kabul etmek istemezseniz, rezervasyonu iptal etme hakkımız saklıdır.

Fiyat değişiklikleri

7.2 Paketler için, ücretlerdeki değişiklikler (ulaşım maliyetleri, yakıt maliyetleri, harçlar, vergiler, iniş vergileri veya limanlarda/havaalanlarında biniş/iniş ücretleri ve döviz kurları gibi ücretler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve hizmetler, Seyahatinizin fiyatı anlamına gelir. Düzenlemeler (veya bunların herhangi bir kısmı), Seyahat Düzenlemelerinizi rezerve ettikten sonra değişebilir. Ancak, ayrılışınızdan sonraki 45 gün içinde Seyahat Düzenlemelerinizin maliyetinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

7.3 Paketlerin fiyatıyla ilgili olarak, sigorta primleri ve herhangi bir değişiklik ücreti hariç toplam Seyahat Düzenlemelerinizin fiyatının %2'sine eşdeğer herhangi bir artışı karşılarız ve sizden ücret alınmaz. Bunun üzerindeki tutar ve ayrıca kişi başı 50,00 TL yönetim ücreti tahsil edilecektir. Bu, toplam Seyahat Düzenlemelerinizin fiyatının (sigorta primleri ve değişiklik ücretleri hariç) 'undan daha fazla bir artış ödemeniz gerektiği anlamına geliyorsa, sunabilmemiz durumunda başka bir tatil değişikliğini kabul etme seçeneğiniz olacaktır. biri (eğer bu eşdeğer veya daha yüksek kalitede ise, daha fazla ödemenize gerek kalmayacak, ancak daha düşük kalitede ise fiyat farkı size iade edilecektir) veya herhangi bir değişiklik hariç, ödenen paranın tamamının geri alınması ve iptal edilmesi ücretler ve iptal ücretleri zaten tahakkuk etti. Poliçenizi devredemediğinizi veya yeniden kullanamadığınızı gösterirseniz, kendi takdirimize bağlı olarak ödenen sigorta primlerinin uygun bir şekilde geri ödenmesini değerlendireceğiz. 'ten fazla fiyat artışı nedeniyle iptal etmeye karar verirseniz, bu hakkınızı faturanızın düzenlenme tarihinden itibaren 14 gün içinde kullanmalısınız.

7.4 Yukarıda madde 7.2'de belirtilen değişiklikler nedeniyle Seyahat Düzenlemelerinizin fiyatı, Seyahat Düzenlemelerinizin toplam maliyetinin %2'sinden fazla düşerse, ödenmesi gereken geri ödeme size ödenecektir. Bununla birlikte, Seyahat Düzenlemelerinin her zaman yerel para biriminde satın alınmadığını ve akdi ve yürürlükteki diğer korumalar nedeniyle bazı belirgin değişikliklerin Seyahat Düzenlemelerinizin fiyatı üzerinde hiçbir etkisi olmadığını lütfen unutmayın.

 1. Rezervasyonunuzu Değiştirirseniz

Onay faturamız düzenlendikten sonra seyahat düzenlemelerinizi herhangi bir şekilde değiştirmek isterseniz, bu değişiklikleri yapmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız, ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. Yapılacak herhangi bir değişiklik talebi, rezervasyondaki 'müşteri adı'ndan yapılmalıdır. Sizden kişi başı 50 Euro'luk bir yönetim ücreti ve bu değişikliği yaparken maruz kaldığımız diğer masrafları ödemeniz istenecektir. Tedarikçilerimiz tarafından yapılan yönetim ücretlerinin daha yüksek olduğu durumlarda, bu tür ücretleri size yansıtma hakkını saklı tutarız. Bir rezervasyonda adı geçen herhangi bir kişinin hastalık, yakın bir akrabanın ölümü, jüri hizmeti veya başka bir önemli nedenden dolayı seyahat etmesi engellenirse (Yönetmelikler uyarınca) kişilerin adlarını aktarmanıza izin verilir. Bu tür bir nedenin tatmin edici kanıtlarının alınmasına tabi olarak, kendi takdirimize bağlı olarak, adı geçen kişilerin rezervasyonunun başka bir kişiye devredilmesini kabul edeceğiz; bu, kişi başına 50 Euro'luk değişiklik ücretine ve herhangi bir Tedarikçi tarafından yapılan ek ücretlere tabi olacaktır. Sen. Talebiniz sırasında size bu ücretler hakkında bilgi vereceğiz. Rezervasyonda adı geçen kişilerdeki herhangi bir değişiklik, yedek kişinin bu Rezervasyon Koşullarını kabul etmesine ve Paket için geçerli tüm koşulları başka şekilde karşılamasına bağlıdır. Ayrılış tarihinden itibaren 48 saat içindeki isim değişikliği talepleri garanti edilemez. Çoğu havayolu, herhangi bir nedenle biletler düzenlendikten sonra isim değişikliğine izin vermediğinden, bu ücretler muhtemelen uçuşun tüm maliyeti olacaktır. Bir rezervasyondaki tüm isimlerin değiştirilmesini talep ederseniz, bu bir iptal olarak kabul edilecek ve yeni rezervasyon ve tam iptal ücretleri uygulanacaktır. Bu maliyetlerin, değişiklik yapılan kalkış tarihine yaklaştıkça artabileceğini bilmelisiniz. Rezervasyon başına yalnızca bir hareket tarihi değişikliğine izin verilebilir. Kalkış tarihindeki herhangi bir değişiklik iptal olarak kabul edilecek ve tam iptal ücretleri uygulanacaktır. Yeni ayrılış tarihini garanti altına almak için kişi başı 50 Euro tutarında bir yönetim ücreti ve kişi başına yeni bir depozito ödemeniz istenecektir. Başka herhangi bir değişiklik sizin tarafınızdan bir iptal olarak değerlendirilebilir ve iptal ücretlerinin uygulanmasına neden olabilir.

Not: Belirli düzenlemeler, onaylandıktan sonra değiştirilemeyebilir ve herhangi bir değişiklik, düzenlemelerin ilgili bölümünün 0'üne varan bir iptal ücretine neden olabilir. Bazı durumlarda, yapılan herhangi bir değişiklik, iptal edilen düzenlemeler için ödeme yapmanız ve tam maliyetle yenilerini satın almanız anlamına gelebilir.

 1. Tatilinizi İptal Ederseniz

Siz veya grubunuzun herhangi bir üyesi seyahat düzenlemelerinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Rezervasyondaki 'sorumlu isim'den posta, faks veya e-posta yoluyla yazılı bildirim ofislerimize alınmalıdır. Seyahat düzenlemelerinizi iptal etme maliyetine maruz kaldığımızdan, aşağıdaki tabloda gösterilen geçerli iptal ücretini ödemeniz gerekecektir.

Not: İptalinizin nedeni sigorta poliçenizin hükümleri kapsamındaysa, bu masrafları sigorta şirketinizden geri talep edebilirsiniz.

İptal ücretlerimiz, toplam tatil maliyetinin bir yüzdesidir, değil

geri ödemesiz sigorta priminiz dahil. Bu ücretler, yazışmanızın bize gönderildiği zamana göre değil, iptal bildiriminizi gidişinizden kaç gün önce aldığımıza bağlıdır. Lütfen herhangi bir değişiklik ücretinin iade edilmediğini unutmayın. Sigorta primleri için sigorta sağlayıcınızın iptal politikasına başvurmalısınız.

Lütfen dikkat: Bir Gemi Yolculuğu rezervasyonu yaptıysanız, herhangi bir iptal veya değişiklik (isim değişikliği dahil), yukarıda belirtilen değişiklik veya iptal ücretlerine, ilgili kruvaziyer hattının ücretleri doğrultusunda aşağıdaki ücretlere tabi olacaktır. Belgelerin alınmasından sonra yapılan iptallerde, kullanılmayan biletler tarafımıza iade edilmedikçe ücret iadesi yapılmayacağını lütfen unutmayınız. Lütfen, grubunuzun yalnızca bazı üyelerinin iptal etmesi durumunda, geçerli iptal ücretlerinin ödenmesine ek olarak, geri kalan yolcular için tatil ücretini yeniden hesaplayacağımızı unutmayın. Tek kişilik oda ekleri gibi ekstra oda ücretlerini ödemek zorunda kalabilirsiniz. *Tedarikçilerimiz tarafından yapılan iptal ücretlerinin kapora bedelinden yüksek olması durumunda ücreti size yansıtabiliriz. Lütfen tüm detayları isteyin ve biz de rezervasyonunuz için geçerli olan özel ücretleri size bildirelim. Kalkıştan sonra, tatilinizin kısmen kullanılmış bileşenleri için geri ödeme yapılmayacaktır (örn. kullanılmayan uçuşlar, kullanılmamış araç kiralama veya erken check-out sonucunda) Sizden, kısmen kullanılan tüm bileşenlerin fiyatının 0'ü tahsil edilecektir. Tüm değişiklik veya iptal ücretleri, değişikliğin veya iptalin onaylanmasından hemen sonra tarafınızca ödenebilir hale gelir.

Not: Belirli düzenlemeler, onaylandıktan sonra iptal edilemeyebilir ve herhangi bir iptal, düzenlemelerin ilgili kısmının 0'üne varan bir iptal ücretine neden olabilir.

 1. Tatilinizi Değiştirir veya İptal Edersek

Sunduğumuz düzenlemeleri aylar öncesinden planlamaya başlıyoruz ve bu nedenle rezervasyonların onaylanmasından önce ve sonra tatil detaylarında değişiklik yapma ve hataları düzeltme hakkını saklı tutuyoruz. Onaylanan rezervasyonları herhangi bir zamanda iptal etme hakkını da saklı tutmalıyız. Örneğin, belirli bir seyahat düzenlemesi için gereken minimum müşteri sayısına ulaşılmazsa, iptal etmek zorunda kalabiliriz. Değişikliklerin çoğu küçüktür, ancak bazen Büyük Değişiklikler yapmak zorunda kalabiliriz. Büyük Değişiklik yapmak veya iptal etmek zorunda kalırsak, size mümkün olan en kısa sürede haber vereceğiz ve yola çıkmadan önce bunu yapmak için zaman varsa, size aşağıdaki seçenekleri sunacağız: (Büyük Değişiklikler için) değiştirilen düzenlemeleri kabul etmek veya Varsa, orijinal olarak rezerve edilenlere benzer bir standartta bizden alternatif düzenlemeler satın almak (seçilen alternatif orijinalinden daha ucuzsa, farkı iade edeceğiz ancak daha pahalıysa, sizden farkı ödemenizi isteyeceğiz) ) veya İptal etmek veya iptali kabul etmek, bu durumda bize ödediğiniz tüm paranın tam ve hızlı bir şekilde iadesini alacaksınız. Ancak, "Mücbir Sebepler" (yukarıda açıklandığı gibi) veya ödemenin tamamını zamanında yapmamanız dışında, onaylanan rezervasyonunuzu kalkıştan 12 hafta veya daha az önce iptal etmeyeceğiz. Mücbir Sebep olaylarının öngörülemezliği nedeniyle, güvenliğinizi korumak için gerekli olduğunu düşündüğümüz, ayrılmadan önce veya tatil sırasında herhangi bir değişiklikten sorumlu olmayacağız. Bu durumda size uygun alternatif düzenlemeler sunacağız veya seyahat etmezseniz bize ödediğiniz paraları iade edeceğiz ancak size tazminat ödemeyeceğiz. Her durumda, Mücbir Sebepler nedeniyle Büyük Değişikliğin ortaya çıktığı durumlar dışında ve aşağıdaki istisnalara tabi olarak, size aşağıda ayrıntıları verilen tazminatı ödeyeceğiz.Lütfen yukarıdaki ödemelerin tam ücret ödeyen yolcu başına (bebekler hariç) olduğunu unutmayın. İndirimli fiyatlar üzerinden faturalandırılan çocuklar için tazminat, yetişkin fiyatına göre orantılı olarak ödenecektir. Ödemenin tamamını zamanında yapmamanız nedeniyle küçük bir değişiklik yaparsak veya iptal edersek, size tazminat ödemeyeceğiz ve yukarıdaki seçenekler kullanılamayacaktır. Herhangi bir değişiklik veya iptal nedeniyle tarafınızdan yapılan hiçbir masrafı, masrafı veya zararı ödeyemediğimiz için üzgünüz. Kalkışa 12 haftadan daha uzun bir süre kala Büyük Bir Değişiklik veya iptal yaptığımızda veya Mücbir Sebep durumunda size tazminat ödemeyeceğiz. Çok nadiren, Ayrıldıktan sonra Mücbir Sebepler nedeniyle düzenlemelerinizi değiştirmek veya sonlandırmak zorunda kalabiliriz. Böyle bir durum meydana gelirse, ne yazık ki herhangi bir geri ödeme yapamayacağız (tedarikçilerimizden herhangi bir geri ödeme almadığımız sürece), size tazminat ödeyemeyeceğiz veya sonuç olarak maruz kaldığınız herhangi bir maliyet veya masrafı karşılayamayacağız.

 1. Uçuş

AB Yasası uyarınca, bazı durumlarda uçağa alınmama, uçuş iptali veya gecikme durumlarında havayolundan geri ödeme ve/veya tazminat alma hakkınız vardır. Bu hakların tüm detayları AB havaalanlarında duyurulacak ve ayrıca havayollarından da temin edilebilecektir. Bu tür durumlarda geri ödeme havayolunun sorumluluğundadır ve size otomatik olarak tatil fiyatınızın bizden geri ödenmesi hakkını vermez. Bizden geri ödeme ve/veya tazminat haklarınız 10. maddede belirtilmiştir. Mücbir Sebepler dışında ve Tatilinize dahil olan ana uçuşlarla ilgili olarak rötar yapmanız halinde, rötar 4 saati aşarsa tarafımızdan temin edilir. havayolundan hafif ikramlar aldığınızı; 6 saati aşarsa ana yemek alırsınız ve daha uzun bir gecikme olması durumunda mümkünse günün saatine uygun yemek ve konaklama alırsınız. Rezervasyon sırasında her zaman onaylayacak bir konumda değiliz. uçuşunuzla bağlantılı olarak kullanılacak taşıyıcı(lar), uçak tipi ve uçuş saatleri. Sizi yalnızca rezervasyon sırasında olası taşıyıcı(lar) hakkında bilgilendirebildiğimiz durumlarda, sizi gerçek taşıyıcı(lar)ın kimliği veya gerçek taşıyıcı(lar)ın kimliğindeki herhangi bir değişiklik hakkında en kısa sürede bilgilendireceğiz. bunun farkına vardıkça. Bu web sitesinde gösterilen ve onay faturanızda ayrıntıları verilen taşıyıcı(lar), uçuş saatleri ve uçak türleri yalnızca yol gösterme amaçlıdır ve değişikliğe ve teyite tabidir. En son zamanlamalar, kalkıştan yaklaşık iki hafta önce size gönderilecek olan biletlerinizde gösterilecektir. Buna göre, doğru uçuş saatlerine sahip olduğunuzdan emin olmak için biletlerinizi aldıktan hemen sonra çok dikkatli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Biletler gönderildikten sonra bile uçuş saatlerinin değişmesi mümkündür - böyle bir durumda sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Taşıyıcı(lar)ın kimliği, uçuş saatleri ve/veya uçak tipindeki herhangi bir değişiklik, size normal ücretlerimizi ödemeden diğer düzenlemeleri iptal etme veya değiştirme hakkı vermez. Bu web sitesi tur operatörünüz olarak bizim sorumluluğumuzdadır. Burada adı geçen havayolları veya seyahat düzenlemeleriniz sırasında hizmetlerinden yararlandığınız herhangi bir hava yolu adına düzenlenmez ve bunları taahhüt etmez. Hava Seyrüsefer Talimatlarına göre, bebek statüsüne hak kazanabilmek için bir çocuğun dönüş uçuşu gününde 2 yaşından küçük olması gerektiğini lütfen unutmayın. AB Topluluğu ile çalışma yasağına tabi olan hava taşıyıcılarını takip eden bir 'topluluk listesi' (http://ec.europa.eu/transport/air-ban/list_en.htmde adresinde incelenebilir) bulunduğuna lütfen dikkat edin.

 1. Davranış

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile Tatil rezervasyonu yaptığınızda, Tatil sırasında kendiniz ve grubunuz için uygun davranış sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Biz veya herhangi bir yetkili kişi veya herhangi bir hizmetin herhangi bir Tedarikçisi, sizin veya tarafınızdaki herhangi bir üyenin, başka herhangi bir kişiyi veya zararı tehlikeye atacak veya üzecek şekilde davrandığına veya yol açabilecek şekilde davrandığına dair makul bir kanaate sahipse ilgili kişi(ler)in tatilini derhal geçerli olmak üzere feshetme hakkımız olacaktır. İlgili kişi(ler)in uçaktan, konaklama yerinden veya diğer hizmetlerden ayrılması istenecek ve rezerve edilen seyahat düzenlemesinde seyahat etmelerine veya ikamet etmelerine izin verilmeyecektir ve dönüş seyahat düzenlemeleri dahil olmak üzere size veya onlara karşı başka hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır. Hiçbir geri ödeme yapılmayacak ve fesih sonucunda ortaya çıkan herhangi bir masraf veya masrafı ödemeyeceğiz. Uzakta kaldığınız süre boyunca sizin veya tarafınızın herhangi bir üyesinin neden olduğu herhangi bir hasar veya kayıp için tam ödeme yapmaktan siz sorumlu olacaksınız. Ödeme, ilgili hizmet tedarikçisine zarar veya kayıp verildiği anda doğrudan ödenmelidir; aksi takdirde, sonradan bize karşı ileri sürülen tüm iddiaları (bizim ve diğer tarafın tüm yasal masraflarıyla birlikte) karşılamakla yükümlü olursunuz. eylemlerin Davranışınızın bir sonucu olarak herhangi bir masrafa maruz kalırsak, talep üzerine bu masrafı bize tam olarak tazmin edeceksiniz. Bazı Tedarikçilerin check-in sırasında ödeme kartınızı oda servisi, telefon görüşmeleri veya diğer otel hizmetleri veya konaklamanız sırasında meydana gelen hasar veya olaylar için. Bazı Tedarikçiler, ödeme kartı olmayan müşteriler için check-in sırasında nakit teminat talep edebilir. Yetkilendirilen veya tahsil edilen miktar, Tedarikçiye ve/veya varış noktasına bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Tedarikçinin ihtiyaç duyduğu miktarı karşılamak için yeterli fon veya kredinin bulunmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, gerekli depozito miktarının belirlenmesinden sorumlu değildir ve herhangi bir sorunuz varsa, ayrılmadan önce Tedarikçi ile iletişime geçmelisiniz.

 1. Şikayetiniz Varsa

Beklenmedik bir şekilde şikayet etmek için herhangi bir nedeninizin olması veya uzaktayken tatil düzenlemelerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, söz konusu hizmet(ler)i derhal temsilcimize ve sağlayıcıya bildirmeli ve tesisteyken bir rapor formu doldurmalısınız. Sorunların veya şikayetlerin çoğu siz yokken çözülebilir, ancak çözülmezse lütfen +905320677099 (PBX) seçenek 2'den bizi arayın,gravitytandemparagliding@gmail.com adresinden bize e-posta gönderin veya İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ Müşteri İlişkileri Departmanına yazın. VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, Ölüdeniz Mah. Denizpark CAD.No:13 Ölüdeniz/FETHİYE, Türkiye Turunuzdan dönüşünüzü takip eden 10 gün içinde rezervasyon referansınızı ve şikayetinizin tüm ayrıntılarını ve diğer ilgili bilgileri vererek. Lütfen mektubunuzu kısa ve öz tutun. Bu, endişelerinizi hızlı bir şekilde belirlememize ve size yanıt vermemizi hızlandırmamıza yardımcı olacaktır. Lütfen ayrıca ABTA ile ilgili aşağıdaki 14. maddeye bakın. Bu prosedür izlenmezse, başvuru sırasında şikayetinizi araştırma ve düzeltme fırsatımız olmayacaktır ve bu, bu sözleşme kapsamındaki haklarınızı etkileyebilir.

 1. Şikayetlere Ne Olur?

6139 üyelik numaralı TÜRSAB Üyesiyiz. TÜRSAB Davranış Kuralları uyarınca size yüksek standartta hizmet vermekle yükümlüyüz. Şikayetinizi çözemezsek, ABTA'nın basit prosedürünü kullanmak için www.abta.com adresine gidin. Kurallar ve anlaşmazlıkların çözümünde ABTA'nın yardımı hakkında daha fazla bilgi www.tursab.org.tr adresinde bulunabilir.

 1. Size Karşı Sorumluluğumuz

(1) Paketlerle ilgili olarak, Tatil düzenlemelerinizin makul beceri ve özenle yapılacağını, gerçekleştirileceğini veya sağlanacağını taahhüt ediyoruz. Bu, örneğin, bizim, çalışanlarımızın, temsilcilerimizin veya tedarikçilerimizin makul beceri ve becerileri kullanmamamızın bir sonucu olarak ölüm veya kişisel yaralanma yaşamanız veya sözleşmeye dayalı düzenlemelerinizin söz verildiği gibi sağlanmaması veya yetersiz olduğunun kanıtlanması durumunda sorumluluğu kabul edeceğimiz anlamına gelir. düzenlemelerinizi yaparken, gerçekleştirirken veya sağlarken özen gösterin. Ayrıca, çalışanlarımızın, acentelerimizin ve tedarikçilerimizin o sırada istihdamları kapsamında hareket etmeleri veya onlardan yapmalarını istediğimiz işleri yapmaları durumunda yaptıklarından veya yapmadıklarından sorumlu olacağız. (2) Diğer düzenlemelerle ilgili olarak, bu Rezervasyon Koşullarına tabi ve uygun olarak, sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirirken makul beceri ve özen göstereceğimize söz veriyoruz. Sözleşmeden doğan yükümlülüklerimiz, rezervasyonunuzu yaparken ve konaklama/araç kiralama/uçuş/tur ve sıcak hava balonu turunuzu düzenlerken makul beceri ve özenimizi kullanmaktan ve tedarikçilerimizi seçerken makul beceri ve özenimizi kullanmaktan oluşur. (3) Paketler ve diğer düzenlemelerle ilgili olarak, aşağıdakilerden kaynaklanan herhangi bir yaralanma, hastalık, ölüm, kayıp, hasar, masraf, maliyet veya diğer iddialardan sorumlu olmayacağız: Eylem(ler) ve/veya ihmal Etkilenen kişi(ler)in veya taraflarının herhangi bir üyesinin(lerinin) veya üçüncü bir tarafın düzenlemelerinizin sağlanmasıyla bağlantılı olmayan ve öngörülemeyen veya kaçınılmaz olan eylem(ler)i ve/veya ihmal(ler)i veya yukarıda tanımlandığı şekilde Mücbir Sebep. (4) Bu koşullarda özellikle belirtilmedikçe, Paket Seyahat, Paket Turlar ve Paket Tatiller Yönetmeliği'nin getirdiğinden daha fazla veya farklı bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz. Bize karşı bir iddiada bulunmak istiyorsanız, makul beceri ve özenin gösterilmediğini göstermek sizin sorumluluğunuzdadır. (5) Herhangi bir iddianın veya iddianın bir kısmının (ölüm veya kişisel yaralanma içerenler dahil) herhangi bir hava, deniz, demiryolu veya karayolu taşıyıcısı veya herhangi bir otelde konaklama, size ödememiz gereken maksimum tazminat miktarı sınırlı olacaktır. Size karşı herhangi bir şekilde yükümlü bulunmamız halinde, söz konusu talep veya talebin bu kısmı için size ödemek zorunda kalacağımız en yüksek tutar, ilgili taşıyıcının veya otel işletmecisinin aşağıdakiler için geçerli olan uluslararası sözleşme veya düzenleme uyarınca ödemek zorunda kalacağı en yüksek tutardır. söz konusu seyahat düzenlemeleri veya otel konaklaması (örneğin, hava yoluyla uluslararası seyahat ve/veya bir AB ülkesi tarafından işletme lisansı verilen havayolları için tadil edilen Montreal Sözleşmesi, ulusal ve uluslararası hava yoluyla seyahat için Hava Taşıyıcısının Sorumluluğuna İlişkin AB Yönetmeliği) , deniz yoluyla uluslararası seyahat için Atina sözleşmesi). Bir taşıyıcının veya otelin, bir talep veya talebin bir kısmı ile ilgili olarak geçerli Uluslararası Sözleşme veya Yönetmelik kapsamında size herhangi bir ödeme yapmak zorunda olmadığı durumlarda, bu talep veya talebin bir kısmı için size herhangi bir ödeme yapmak zorunda olmayacağız. iddia, hak, talep. Herhangi bir ödeme yaparken, söz konusu şikayet veya talep için ulaşım sağlayıcısından veya otel işletmecisinden aldığınız veya almaya hakkınız olan parayı kesme hakkına sahibiz. Geçerli uluslararası sözleşmelerin ve düzenlemelerin kopyaları talep üzerine bizden temin edilebilir. Taşıyıcının 2004 tarihli Uçağa Kabul Edilmeme Yönetmeliği gereğince size karşı sorumlu olduğu her koşulda, sizinle aramızdaki sözleşme kapsamında aynı olgulardan kaynaklanan her türlü sorumluluğumuz, Yönetmelik kapsamında sağlanan çarelerle sınırlıdır: eğer (yalnızca bu amaçla) bir taşıyıcı olsaydık; Taşıyıcıdan aldığınız herhangi bir meblağ, bizim tarafımızdan ödenmesi gereken herhangi bir miktardan düşülecektir. (6) Yerel Geziler/Aktiviteler/Etkinlikler Sözleşmemizin bir parçasını oluşturmayan veya web sitemizde reklamı yapılmayan hizmetler veya tesisler için sorumluluk kabul etmeyeceğiz. Örneğin, uzaktayken rezervasyon yaptırdığınız herhangi bir gezi veya otelinizin veya başka herhangi bir tedarikçinin size sağlamayı kabul ettiği herhangi bir hizmet veya tesis. Konsiyerj hizmetimiz aracılığıyla veya tatildeyken ("Yerel Etkinlikler") rezervasyon yapmayı veya ödeme yapmayı seçebileceğiniz geziler, turlar, etkinlikler veya diğer etkinlikler, tarafımızdan sağlanan paket tatilinizin bir parçası değildir ve bu web sitesi hüküm ve koşulları, uygulanmaz. Herhangi bir Yerel Etkinlik için sözleşmeniz bizimle değil, o Yerel Etkinliğin tedarikçisiyle olacaktır. Yerel Etkinliğin sağlanmasından veya tedarikçi tarafından sağlanması sırasında meydana gelen herhangi bir şeyden sorumlu değiliz. Lütfen bu pozisyonun tüm tehlikeli faaliyetleri de kapsadığını unutmayın. (7) Tatilinize dahil olan hizmetler ve tesisler, geçerli yerel düzenlemelere uygunsa veya geçerli yerel düzenlemeler yoksa, tatilinizle karşılaştırıldığında makul ise, makul beceri ve özenle sağlanmış kabul edilecektir. Uygulamada yerel standartlar.

 1. Veri koruma/gizlilik

Rezervasyonunuzu işleme koymak ve gereksinimlerinizi karşılamak için kişisel bilgilerinizi seyahat düzenlemelerinizin ilgili tedarikçilerine iletmemiz gerekir. Tarafımızdan toplanan bilgilerinizi (herhangi bir e-posta adresi dahil) kendi ve İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Acente Limited Şirketi'nin gelecekteki pazarlama amaçları için (örneğin, sizi promosyonel/ rekabet teklifleri veya size broşürümüzü göndermek için). Gelecekte bu tür yaklaşımlarla karşılaşmak istemiyorsanız, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin. Veri koruma ve gizlilik politikamızın tüm detayları ve kişisel bilgilerinizin tarafımızca nasıl kullanılacağına dair bir açıklama için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

 1. Özel istekler ve tıbbi sorunlar

Özel bir istekte bulunmak isterseniz, bunu rezervasyon sırasında yapmanız gerekir. Makul talepleri ilgili tedarikçiye iletmeye çalışacağız ancak taleplerin karşılanacağını garanti edemeyiz. Teyit faturanızda veya herhangi bir belgede özel bir talebin belirtilmiş olması veya tedarikçiye iletilmiş olması, talebin karşılanacağının teyidi değildir. Herhangi bir özel talebin karşılanamaması, talep özel olarak teyit edilmedikçe, bizim açımızdan sözleşmenin ihlali olmayacaktır. Uygun bir tatil seçmenizde size tavsiyelerde bulunmaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sunulan bazı konaklama birimleri ve tatil köyleri tekerlekli sandalye rampaları, asansörler vb. gibi en basit olanaklardan bile yoksun olabileceğinden, tatilin özel ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için rezervasyon sırasında herhangi bir engeli ve özel gereksinimleri bize bildirmeniz önemlidir. . İlgili kişi(ler)in belirli ihtiyaçlarını makul bir şekilde karşılayamayacağımızı hissedersek, rezervasyonu onaylamayacağız veya rezervasyon sırasında tüm ayrıntılar verilmemişse, bu ayrıntıları öğrendiğimizde iptal etmeyeceğiz. Web Sitesi Koşulları Bu web sitesinde ("Web Sitesi") yer alan bilgi, veri ve materyaller ("Bilgiler") yalnızca İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Acente Limited Şirketi ve bağlı ortaklıkları hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. ve ortaklar ve sundukları hizmetler. Bu Web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve güncel olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ancak, üzerinde işlem yapmadan önce daima temsilcilerimizi arayarak bilgileri doğrulamanız gerekir. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından satılan tüm tatiller, online rezervasyon yapmadan önce okunması gereken rezervasyon koşullarımıza tabidir.

 1. İçerik ve Abone Gönderimleri

1.1 Web Sitesinin içeriği ticari olmayan kişisel kullanımınız içindir. Bu Web Sitesinde yayınlanan tüm materyaller ("İçerik" olarak da bilinen makaleler, özellikler, fotoğraflar, resimler, resimler, ses klipleri ve video klipler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) telif hakkı, ticari markalar veya diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır ve İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin veya İçeriğin sağlayıcısı olarak anılan tarafın mülkiyetinde veya kontrolündedir. Bu Web Sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir İçerikte yer alan tüm ek telif hakkı bildirimlerine, bilgilerine veya kısıtlamalarına uymanız gerekir. 1.2 Bu Web Sitesi ve İçeriği, Türk ve uluslararası telif hakları kanunlarına göre telif hakkı ile korunmaktadır. Bunların hiçbirini değiştiremez, yayınlayamaz, iletemez, transferine veya satışına katılamaz, çoğaltamaz (bu Hüküm ve Koşulların 1.3. bu Web Sitesinin İçeriği (yazılım dahil) tamamen veya kısmen. 1.3 Bununla birlikte, Web Sitesinde görüntülenen İçeriği ve diğer indirilebilir öğeleri aşağıdaki koşullara tabi olarak indirebilir veya kopyalayabilirsiniz: 1.3.1 Materyal yalnızca ticari olmayan kişisel amaçlarınız için kullanılabilir. Herhangi bir İçeriğin kişisel kullanım amacı dışında kopyalanması veya saklanması, İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin veya İçeriklerde yer alan telif hakkı bildiriminde belirtilen telif hakkı sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın açıkça yasaktır; 1.3.2 Tüm kopyalar, orijinal materyalde yer alan telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet bildirimlerini korumalıdır; 1.3.3 Bu Web Sitesinde gösterilen veya açıklanan ürünler, teknolojiler veya işlemler, İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ veya diğer üçüncü şahıslar tarafından saklı tutulan diğer fikri mülkiyet haklarına konu olabilir. Bu fikri mülkiyet haklarıyla ilgili olarak herhangi bir lisans verilmez; ve 1.3.4 Bu Web Sitesinde görüntülenen görseller, ticari markalar ve markalar, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır ve ilgili sahiplerinin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya tahsis edilemez.

 1. Hizmet ve Bağlantıların Erişimi ve Kullanılabilirliği

Bu Web Sitesi, diğer ilgili World Wide Web İnternet sitelerine, kaynaklarına ve bu Web Sitesinin sponsorlarına bağlantılar içerir. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bu dış kaynakların mevcudiyetinden veya içeriklerinden sorumlu olmadığından, herhangi bir dış bağlantıyla ilgili endişelerinizi o sitenin site yöneticisine veya Webmaster'ına iletmelisiniz.

 1. Yazılım Lisansları

Bu Web Sitesine ("Erişim Yazılımı") erişmek için size sağlanan özel mülk yazılım ve ilgili belgeler veya bunlarla ilgili herhangi bir geliştirme veya değişiklik üzerinde hiçbir hakkınız olmayacaktır. İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından verilen lisansların alt lisansını veremez, atayamaz veya devredemezsiniz ve bu tür alt lisans, temlik veya devir girişimleri geçersiz sayılır. Yalnızca arşivleme amacıyla bu tür yazılımların bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Access Software'den başka türlü kopyalayamaz, dağıtamaz, değiştiremez, tersine mühendislik yapamaz veya türev çalışmalar oluşturamazsınız.

 1. Taşıma Koşulları

Yolcu, bagaj ve yükün hava yoluyla taşınması, Taşıma Koşullarına ve ilgili taşıyıcının düzenlemelerine tabidir.

 1. Hüküm ve Koşullarda Değişiklikler

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bu Hüküm ve Koşulları zaman zaman değiştirebilir, tadil edebilir, uyarlayabilir, bazı kısımlar ekleyebilir veya çıkarabilir, ancak bunu yaptığı takdirde bu tür değişiklikleri bu Web Sitesinde yayınlayacaktır.

 1. Web Sitesindeki Değişiklikler

İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ayrıca herhangi bir özellik, bilgi, veri tabanı veya içeriğin kullanılabilirliği dahil olmak üzere Web Sitesinin herhangi bir özelliğini önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir, askıya alabilir veya durdurabilir veya Web Sitesinin bir kısmına veya tamamına erişiminizi kısıtlayabilir. veya sorumluluk.

 1. Garanti Yok

Bu yayın, herhangi bir zımni garanti veya tatmin edici kalite, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir garanti (açık veya zımni) veya zımni koşul olmaksızın "olduğu gibi" sağlanmıştır. Tüm bu zımni şartlar ve garantiler burada hariç tutulmuştur.

 1. Kayıplar için Sorumluluk

Bu Web Sitesine girmekle, İMECE TURİZM REKLAM EMLAK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'nin bu Web Sitesinde yer alan bilgi ve materyallerin kullanımından veya sizin siteye erişiminizden doğabilecek doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacağını kabul etmektesiniz. bu Web Sitesinden web bağlantıları yoluyla internetteki diğer materyaller.

 1. Satış Teklifi Yok

Bu Web Sitesindeki hiçbir şey, herhangi bir menkul kıymet satma teklifi teşkil etmez ve herhangi bir yatırım anlaşmasında buna güvenilmemelidir.

 1. İstisnalar

Bu Hüküm ve Koşullarda yer alan istisnalar ve sınırlamalar, yalnızca yasaların izin verdiği ölçüde geçerlidir.