Blog Details

sec title

Aileler İçin Tatil Ve Aktivite Önerileri

May 24 Genel 0 Yorum

Yaz geliyor; çocuklu aileleri de eminim bir telaş sardı. Yakında havalar ısınacak ve çocuklarınız ‘‘Peki bu sene nereye gidiyoruz, tatilde neler yapacağız” gibi sorular sormaya başlayacaktır. Çocuklarla tatil, bütün aileyi bir araya getiren oldukça eğlenceli ve önemli bir etkinlik.
Karnelerini alan çocukları ile beraber tatile çıkan ailelerin doğa içinde bir arada yapabilecekleri, bol aksiyonlu, eğlenceli aktiviteler sunan bölgelerin öncülerindendir Fethiye Ölüdeniz.
Zipline, Safari, ATV Turu, Atv, Speed boat, Rafting, Boat Trip, Scuba diving gibi eğlence ve spor aktivitelerinin yanı sıra Ölüdeniz denince akla ilk gelen tabiki dünyaca ünlü Babadağ’da yapılan Tandem Yamaç Paraşütüdür.

Yamaç paraşütü sağlıklı olduğu sürece her yaştan herkesin keyifle yapabileceği, çocuklu ailelerinde beraber tandem uçabileceği bir aktivitedir.

Tandem Yamaç paraşütü yaparken ayağınızın altına baktığınızda yeryüzü ve gökyüzü mavisi sizi karşılarken uyanmak istemediğiniz bir rüyada gibi hissedeceksiniz. Rüzgarı teninizde hissederken bu muazzam manzara ve yaşadığın özgürlüktü kuşlar gibi. Kuşlara özenmek, bulutlara dokunmak, özgürlüğü iliklerine kadar hissetmek bazende meditasyon yapmak gibi nirvanaya ulaşmaktır uçmak. Huzurun ve sessizliğin hüküm sürdüğü yeşilin ve mavinin dolup taştığı gökyüzünün sevgi dolu olduğu bu yerde sizde derin bir nefes alıp, uçmak istemez misiniz?