Blog

sec title

Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

May 03 Genel 0 Yorum

Yamaç Paraşütü Yapmak İstiyorsak İlk Nereye Geliyoruz Ve Nasıl Hazırlanıyoruz?

Gravity Paragliding Ana ofisimize gelip check-in işlemini tamamladıktan sonra klimalı transfer araçlarımız ile Babadağ’a çıkış yapıyoruz. Kısa bir bilgilendirmenin ardından siz ve pilotunuz yamaç paraşütü ile eşsiz bir uçusa gececeksiniz.

Yaş Sınırı Var mıdır?

Sosyal Medya hesaplarımızda sıkça karşılacağınız fotolardan anlayacağınız gibi kilo (105kg limit) ve sağlık sorunu olmayan herkes tandem yamaç paraşütü yapabilir. Kafanıza takılan herhangi bir konu var ise, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta Kapsamındamıyım?

Evet, GRAVITY ile uçarken tam kapsamlı olan poliçemiz sizi ve diger kisileri sigorta altına almaktadır.

Uçuş Ne Kadar Sürüyor?

GRAVITY olarak uçuşlarımız 25 dakika sürmektedir. Uygun hava ve rüzgar şartları sağlanması durumunda ise sizi 40 dakika bir uçuş beklemekte olacaktır.

Uçuşa Gelirken Ne Giymeliyim?

Uçusa gelirken rahat bir kıyafet giymenizi tavsiye ederiz. Spor ayakkabı giymenizde fayda var. Eğer ayakkabınız yok ise GRAVITY PARAGLİDİNG olarak size bir çift ayakkabı temin edebiliriz. Kış sezonunda misafirlerimize uçuş tulumu giydirmekteyiz.

Yanınıza Güneş gözlüğü ve bir şişe su almanızda fayda var. Güvenliğiniz kapsamında kasklarınız size pilotlarımız tarafından temin edilecektir.

Uçuş saatlerimiz sezon ve off-sezon süresince değişkenlik göstermektedir. Bu konuda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Babadağ’a Ulaşım Ne Kadar Sürüyor?

Ölüdeniz’deki Ana ofisimizde check-in işlemlerini tamamladıktan sonra, transfer araçlarımız ile 40 dakika da Babadağ daki kalkış alanına ulaşıyor olacaksınız.

Gelmeden önce rezervasyon yaptırmalı mıyım? Ne kadar önce yaptırmalıyım? Uçamazsam paramı geri alabilir miyim?

Gelmeden en az 1 hafta önce rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bize web-sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden, sosyal medya ve/veya telefon ile ulaşabilirsiniz. Hava şartlarından dolayı uçuş olmadığı durumda ise tercihinize göre başka bir güne erteleme veya paranızı iade ediyor olacağız.